Vyhledávání

Doprava a platba

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Jak objednávat

 

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je fyzická osoba Ivo Richter, Domaželice 161 , Domaželice u Přerova 751 15, IČO : 05443296

Jak objednávat?

Prostřednictvím internetu - nákupem na našich webových stránkách. Přidáte žádané zboží do nákupního košíku a odešlete objednávku.

Telefonicky - na telefonním čísle:728 353 654

E-mailem - na adrese: makir@volny.cz

Zákazník musí během objednání uvést úplnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Jak platit?

Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, k ceně objednávky bude připočteno poštovné podle aktuálních tarifů České pošty, balné neúčtujemea celková cena bude zobrazena před dokončením objednávky.

Předem na účet - po zaplacení na náš účet bude zboží zasláno přes Českou poštu, k ceně objednávky bude připočteno poštovné podle aktuálních tarifů České pošty, balné neúčtujeme a celková cena bude zobrazena před dokončením objednávky.

Při volbě platby předem převodem musí být platba uhrazena do 10 dnů od vzniku objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována.
Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na náš účet č.1664737173/0800 u České spořitelny.

Jako variabilní symbol platby vždy uvádějte číslo dané objednávky, které se zobrazí po jejím dokončení.

 

Doprava platba a cena poštovného 

 

Způsob platby:

  • - doporučená zásilka při platbě předem na náš účet : 95,-Kč s DPH (Česká pošta)
  • - dobírka :130,-Kč s DPH (Česká pošta)

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.